KOMPRESOR MONOFAZE 24L

17,700 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

KOMPRESORI ESHTE I PAJISUR ME VAJ DHE RROTA TE LEVIZSHME 

L/MIN: 170

CFM: 6

m3/H: 10.3

BAR: 8

HP: 2

KW: 1.5

PESHA: 24KGTë Dhëna

#Vlera
Numri Serial1129110151
Garancia2 VITE