KOMPRESOR MONOFAZE ME RROTA 100LT

52,500 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

KOMPRESORI ESHTE I PAJISUR ME VAJ DHE RROTA TE LEVIZSHME 

L/MIN: 270

CFM: 9.5

m3/H: 16

BAR: 10

HP: 3

KW: 2.2

PESHA: 64KG


Të Dhëna

#Vlera
Numri Serial1121430471
Garancia2 VITE