Vidiator me 2 bateri 18 V

19,900 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

Vidiator me 2 bateri 18 v
  • Dizajn kompakt dhe i lehte per perdorime universale
  • Me ndricues te integruar per pune sa me te rehatshme
  • Teknologjia Ultra M ofron performance te larte
  • Mandrino : 10 mm
  • Numri i xhirove : 0-450/ 0-1600/min
  • Diametri i shpimit celik/dru : 10 mm// 20 mm


Të Dhëna

#Vlera
Numri SerialBS 18 L
Garancia6 muaj