Peshqir mikrofibër

1,290 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

Peshqir mikrofibër me përmasa 40x60cm, gri.
Material shumë i butë dhe ofron thithje shumë të mirë të ujit. 


Të Dhëna

#Vlera
Numri SerialSGGD072
Garancia1 muaj