Pompe lavazhi

179,000 LEK

89,500 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

  • Pompe lavazhi Magnum 2030 dhe presion operimi prej 200 bar, Fuqi 14,700 W, 3 fazore dhe prurje 1800 l/h.
  • E pajisur me 3 pistona, valvul sigurie dhe rrota per nje transport me te lehte
  • Ofertat jane te vlefshme vetem per blerje online!


Të Dhëna

#Vlera
Numri SerialMagnum 2030
Garancia0 muaj