Spërkatëse me bateri

15,900 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

📍Spërkatëse me bateri Villager me kapacitet depozite 16 litër e dizenjuar për tju ofruar komfort teksa punoni.
📍E pajisur me aksesorët përkatës, punon me bateri Li-ion 12 V/8 A për një kohë pune 6-7 orë dhe karikohet brenda 5-6 orësh.
📍Nuk çliron tymëra, perfekte për përdorim të brendshëm. 


Të Dhëna

#Vlera
Numri SerialVBS 16 LI
Garancia2 vite