Pompë uji zhytëse

6,900 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

📍Pompë uji zhytëse e përshtatshme për nxjerrjen e ujërave të papastra me një shkallë pompimi prej 8000 litër/orë.
📍Me një fuqi prej 400 W, arrin të cojë ujin në një lartësi maksimale prej 4 m dhe thellësia maksimale që arrin është 7 m.
📍E pajisur me helika për bluarjen e mbetjeve të ngurta deri në 15 mm.


Të Dhëna

#Vlera
Numri SerialVSP 8000
Garancia2 vite