Tronkatrice me disk dhe lazer KS 216 M

22,500 LEK

19,500 LEK

Shto në Listën e Dëshirave

Përshkrimi

Fuqia: 1100 W 
Gjeresia maximale e prerjes: 120/ 80 mm 
Thellesia maximale e prerjes: 60/ 45 mm

Ofertat jane te vlefshme vetem per blerje online!


Të Dhëna

#Vlera
Numri Serial6.19216.00
Garancia0 muaj